Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na plátně adjustovaném na lepence, 30 x 40 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Procházka, zezadu opatřeno autorským razítkem.Autor viz T 2/318, Ch 12/111."